Baštenska zidna LED lampa 12W 4200K NEUTRON-12 crna
SKU: 076 091 0012
2.660 RSD
Sa PDV-om
Baštenska zidna LED lampa 12W 4200K NEUTRON-12 crna-zidna spoljna svetiljka.
Brend: Horoz electric.
Materijal: Aluminijum.
Osvetljaj sa obe strane lampe - naviše i naniže i centralno preko mlečno belog difuzera.
Snaga: 12W.
Potrošnja električne energije: 12kWh/1000h.
Boja svetlosti: 4200K (prirodno bela).
Tip LED diode: Power led, SMD LED
Jačina osvetljaja: 780Lm.
Napon: 85-265V / 50~60Hz.
Visina lampe: 95 mm.
Dužina: 185 mm.
Širina: 50 mm.
Boja osnove: Crna.
IP zaštita: IP65 (vodootporna).
Energetska klasa: F.
Radni vek: 30.000h.
Dimabilnost: NE.
Lampa sadrži integrisan led izvor svetlosti.
Način montaže: Na zid (fasadna rasveta).
Količina
Detalji
Grlo
LED
Podgrupa
Zidna lampa
Boja svetlosti
Prirodno bela
Materijal
Aluminijum
Boja tela
Crna
Snaga
12 W