LED ulična svetiljka 100W ORLANDO-100 6400K
SKU: 074 005 0100
10.270 RSD
Sa PDV-om
Brend: Horoz.
Boja: Crna.
LED: SMD.
Dimenzije proizvoda: 620mm x 220mm x 75mm.
Snaga: 100W.
Lumen flux: 8923 Lm.
IP zaštita: IP65.
Materijal: Aluminijum (Al) + PC.
Radni napon: 85~265V.
Temperatura boje svetlosti: 6400 K.
Stepen električne zaštite: I klasa.
Ugao rasipanja svetlosti: 120º.
CRI - indeks reprodukcije boja: >80(Ra).
Životni vek: 30.000 h.
Temperatura okoline: -40~ +55 °C.
Pravilna montaža: Na nosač.
Energetska efikasnost: A-A++.
Dimenzija otvora za montažu na nosač: Ø60 mm.
Visina instalacije: 4m.
Količina
Detalji
Grlo
LED
Podgrupa
LED ulična svetiljka
Boja svetlosti
Hladno bela
Materijal
Aluminijum + PC
Boja tela
Crna
Snaga
100 W
IP zaštita
IP 65
TIP
SMD LED
Radni napon
85 - 265V