LED ulična svetiljka zglobna 150W 6500K M430150-S3
SKU: 6710016
  • Novo
6.420 RSD
Sa PDV-om
Brend: Mitea lighting.
LED: SMD.
Dimenzija otvora za montažu na nosač: Ø60 mm.
Dimenzije:
L: 212 mm x W: 26 mm x H: 570 mm.
Oblik: Pravougaoni.
Boja: Tamno siva.
Radni napon: 160~265V.
Power factor: >0,9.
Snaga (procenjena): 150W.
Potrošnja elek. energije: 150 Kwh /1000h .
Energetska efikasnost 2019/2015: E.
Lumen flux (nom.): 19500 (lm).
Temp. boje svetl.: 6500 K (hladno bela)
Ugao rasipanja svetlosti (nom.): 75x135º.
CRI - indeks reprodukcije boja: ≥80(Ra).
IP zaštita: IP65.
Materijal: Aluminijum (Al).
Stepen električne zaštite: I klasa.
Životni vek: 20.000 h na 25° C.
Temperatura okoline: -20~ +50 °C.
Način montaže: Na nosač.
Dimabilnost: Ne.
IK zaštita: IK08.
Prenaponska zaštita: 4 kV.
Garancija: 3 godine.
Težina: 1,5kg.
Količina
Detalji
Podgrupa
LED ulična svetiljka
Boja svetlosti
Hladno bela
Materijal
Aluminijum
Boja tela
Siva
Snaga
150 W
IP zaštita
IP 65
TIP
SMD LED
Radni napon
160 - 265V