Stona punjiva LED lampa CCT 5W NLS9501/BK crna
SKU: NLS9501/BK
920 RSD
Sa PDV-om
Brend: Prosto.
Materijal: ABS plastika.
Napajanje: USB-C 5V DC / min. 500 mA, adapter za punjenje se kupuje zasebno.
Baterija: Li-ion akumulator 1200 mAh (ugrađen).
Snaga: 5 W.
Jačina osvetljaja: 100 Lm.
Tip led diode: SMD LED.
Boja svetlosti:Toplo bela, hladno bela, kombinacija obe boje svetlosti.
Izvor svetlosti: Donja svetla: 24 CW + 24 WW SMD LED, gornja svetla: 4 CW + 4 WW SMD LED.
Dimenzije: Prečnik 110 mm x visina 350 mm
Dimabilnost: Da.
Vreme punjenja: ~3 h.
Vreme rada: ~2-4 h.
IP zaštita: IP44.
Težina: 500 g.
Količina
Dekorativna stona lampa donosi toplinu i stil u svaki kutak doma.
Dužim pritiskom na gornji deo lampe se aktivira i podešavanje jačine svetlosti.
Idealna je i kao noćna lampa, radno svetlo ili dekorativni detalj za posebne prilike.
Prosto
NLS9501/BK
Detalji
Grlo
LED
Podgrupa
Stona dekorativna lampa
Boja svetlosti
Kombinacija
Boja tela
Crna
Dimabilnost
DA
Snaga
5 W